Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Всеукраїнська дитячо-юнацька еколого-патріотична гра «Паросток»

Oct 13, 2017
13 жовтня 2017 року в школі вчителем географії Белою Юлею Миколаївною була проведена Всеукраїнська дитячо-юнацька еколого-патріотична гра «Паросток». Форма проведення гри — квест, в якому брали участь 3 команди. Кест проходив під гаслом: «З Україною в серці».

      Метою проведення квесту є здійснення патріотичного виховання, а також прищеплення любові і поваги до традицій українського народу, узагальнити та систематизувати знання про символи України, природу рідного краю, розвивати знання дітей про необмежене величчя краси природи України, вчити спостерігати, аналізувати, робити висновки, бережне та відповідальне ставлення до навколишнього середовища.
        Щоб навчити дітей відчувати красу природи та виховувати любов до неї, гра розпочалася із захоплювальної розповіді про необмежену красу природи. Далі було проведено інструктаж щодо поведінки під час проходження квесту та правила гри. Квест складався з п'яти станцій, а саме: 1. станція екологічна «Загадкова природа» на якій діти повинні були відгадати загадки про навколишнє середовище, тваринний світ; 2 станція туристична «Казкова павутинка»; 3станція патріотична «Чарівна країна — моя Батьківщина», діти повинні відповісти на питання про Батьківщину; 4 станція «Впізнай», діти повинні на дотик відгадати предмет; 5 станція географічна «Гномів картограф»,  треба по легенді намалювати карту. Під час проходження квесту діти на кожній станції отримували пазл, який на  фініші повинні були скласти і відгадати. Протягом виконання наступних завдань, діти мали змогу пригадати та більш детально дізнатися про навколишнє середовище, патріотичні складові свого народу. Проходження етапів викликало бурхливі емоції в учасників. Найцікавішим етапом конкурсу для дітей було складання пазлів, склавши котрий вийшла карта України. По завершенню гри-квесту були підведені підсумки та нагороджені команди солодкими призами.